Seri e çantave të shpinës për burra të gjithanshëm me kapacitet të madh të modës dhe kohës së lirë

Përshkrim i shkurtër:

TKS220801-06

Materiali: Veshje e kundërt 1200D+210T/AC
Madhësia: 29*10.5*45.5cm
Punim: logo e personalizuar
MOQ: 500 copë
Koha e mostrës: 7-10 ditë
Koha me shumicë: 45-60 ditë

 

 


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Specifikimet e produktit të serisë së çantave të shpinës për burra të gjithanshëm me kapacitet të madh të modës dhe kohës së lirë

Artikulli nr:

TKS220801-06

Emri i produktit:

Seri e çantave të shpinës për burra të gjithanshëm me kapacitet të madh të modës dhe kohës së lirë

Përshkrim:

Këto janë një seri çanta shpine biznesi mode për meshkuj me kapacitet të madh, të përshtatshme për udhëtime të përditshme dhe udhëtime pune etj.

Materiali:

Veshje e kundërt 1200D+210T/AC

Ngjyrë:

E zezë

Madhësia:

29*10.5*45.5cm

MOQ:

500 copë

Koha e mostrës:

7-10 ditë, tarifa e mostrës është e rimbursueshme kundrejt porosisë

Koha e dërgimit:

45-60 ditë në varësi të sasisë dhe kërkesës suaj

Kushtet e pagesës:

T/T (30% paraprakisht), L/C në shikim, PayPal, Alibaba Trade Assurance, Cash

Shërbimi:

OEM, ODM ose i personalizuar

Veçoritë e produktit dhe aplikimi i serisë së çantave të shpinës për burra të gjithanshëm me kapacitet të madh për udhëtarë të modës dhe kohës së lirë

Këto janë një seri çanta shpine biznesi mode për meshkuj me kapacitet të madh, të përshtatshme për udhëtime të përditshme dhe udhëtime pune etj.

Klikoni foton më poshtë për të parë detajet e produktit.

 

Çantë shpine TKS220801

Çantë shpine TKS220802

Çantë shpine TKS220803

Çantë shpine TKS220804

Çantë shpine TKS220805

Çantë shpine TKS220806

Rreth nesh

Ambienti ynë i zyrës

Certifikatat tona: BSCI, GRS, Disney, ISO9001

Marka jonë e bashkëpunimit


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni