Pyetjet e shpeshta

FAQ

PYETJE TË SHPESHTA

Jeni prodhues?Nëse po, në cilin qytet?

Po, ne jemi vendosur në qytetin Quanzhou, Provinca Fujian, Kinë

Sa është koha juaj e porosisë së mostrës dhe porosisë me shumicë?

1) Koha e drejtimit të porosisë së mostrës: 7-14 ditë me logo;3-7 ditë pa logo.

2) Koha e dërgimit të porosisë me shumicë: Rreth 45-60 ditë pas konfirmimit të detajeve të mostrës dhe porosisë.

Cili është afati juaj i pagesës?

1) Renditja mostër: Nga PayPal, T/T, Alibaba Trade Assurance

2) Porosi me shumicë: Me T/T, Alibaba Trade Assurance, ose L/C të parevokueshme në shikim.

Cili është afati juaj i dërgesës?

1) Nga korrierët SEA, AIR ose Express drejtpërdrejt, dërgesa LCL ose dërgesë FCL.

2) Mund të dërgohet nga përcjellësi juaj ose i yni, Porti FOB: XIAMEN, KINË.

Cili është procesi juaj i kontrollit të cilësisë?

1) Inspektoni lëndën e parë, mallrat gjysëm të gatshme dhe produktet e gatshme.

2) Inspektimi përfundimtar gjatë paketimit të të gjitha mallrave, QC do të lëshojë raportin përfundimtar të inspektimit dhe do t'i lëshojë mallrat sipas standardit të inspektimit AOL.

Vërejtje

Kërkimeve tuaja do të përgjigjen brenda 24 orëve me sugjerimet tona profesionale.
Mirë se vini të na kontaktoni me email, Wechat, Skype, WhatsApp ose telefonatë.